SMDJ60A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ60A-HR
JLCPCB Part #
C1977601
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 31A 3kW@10/1000us 60V 66.7V 96.8V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS