SMDJ58CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ58CA
JLCPCB Part #
C192416
Package
SMC(DO-214AB)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 32.1A@10/1000us 3kW@10/1000us 58V 71.2V 93.6V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS SMC(DO-214AB) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS