SMDJ54CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ54CA
JLCPCB Part #
C2655426
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 34.4A 3kW 54V 60V 87.1V Bidirectional IEC 61000-4-2 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS