SMDJ51A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ51A-HRA
JLCPCB Part #
C3715334
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 36.4A 3kW 51V 56.7V 82.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS