SMDJ48CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ48CA-HR
JLCPCB Part #
C1977164
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 38.8A 3kW@10/1000us 48V 53.3V 77.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS