SMDJ48CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ48CA
JLCPCB Part #
C2655427
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 2uA 38.8A 3kW 48V 53.3V 77.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS