SMDJ45A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ45A-HR
JLCPCB Part #
C1977183
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
2uA 3kW@10/1000us 41.3A 45V 50V 72.7V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS