SMDJ43A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ43A-HRA
JLCPCB Part #
C1977783
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 2uA 3kW@10/1000us 43.2A 43V 47.8V 69.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS