SMDJ40A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ40A-HRA
JLCPCB Part #
C1979561
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
2uA 3kW@10/1000us 40V 44.4V 46.5A 64.5V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS