SMDJ300A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ300A
JLCPCB Part #
C3711515
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 300V 335V 3kW 486V 8.3A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS