SMDJ28CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ28CA
JLCPCB Part #
C224072
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
28V 31.1V 3kW 45.4V 66.1A TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS