SMDJ28A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ28A-HR
JLCPCB Part #
C1977225
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 28V 2uA 31.1V 3kW@10/1000us 45.4V 66.1A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS