SMDJ26A-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ26A-T7
JLCPCB Part #
C3712702
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 26V 28.9V 2uA 3kW 42.1V 71.3A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS