SMDJ26A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ26A-HRA
JLCPCB Part #
C1977844
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 26V 28.9V 2uA 3kW@10/1000us 42.1V 71.3A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS