SMDJ250A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ250A
JLCPCB Part #
C3719140
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 250V 279V 3kW 405V 9.9A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS