SMDJ24CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ24CA-HR
JLCPCB Part #
C1977133
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
24V 26.7V 2uA 38.9V 3kW@10/1000us 77.1A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS