SMDJ22CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ22CA
JLCPCB Part #
C2649880
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 22V 24.4V 2uA 35.5V 3kW 84.5A Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS