SMDJ220A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ220A
JLCPCB Part #
C1977402
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 220V 242V 2uA 356V 3kW@10/1000us 8.4A IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS