SMDJ17A-T7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ17A-T7
JLCPCB Part #
C3711521
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 108.7A 17V 18.9V 27.6V 2uA 3kW IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS