SMDJ170A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ170A
JLCPCB Part #
C1977460
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 10.9A 170V 189V 275V 2uA 3kW@10/1000us IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS