SMDJ16CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ16CA
JLCPCB Part #
C224066
Package
DO-214AB
Description
115.4A 16V 17.8V 26V 3kW Bidirectional TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS