SMDJ13A-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ13A-HRAT7
JLCPCB Part #
C1977685
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
139.5A 13V 14.4V 21.5V 2uA 3kW@10/1000us IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS