SMDJ130A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ130A-HRA
JLCPCB Part #
C1977750
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 130V 14.4A 144V 209V 2uA 3kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS