SMDJ12CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ12CA-HR
JLCPCB Part #
C1977538
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 12V 13.3V 150.8A 19.9V 2uA 3kW@10/1000us Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS