SMDJ11A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ11A-HRA
JLCPCB Part #
C1977754
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 11V 12.2V 164.8A 18.2V 2uA 3kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS