SMDJ110A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ110A-HRA
JLCPCB Part #
C3707926
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 110V 122V 16.9A 177V 2uA 3kW TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS