SMDJ110A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ110A-HR
JLCPCB Part #
C1977628
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
110V 122V 16.9A 177V 2uA 3kW@10/1000us TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS