SMDJ110A
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ110A
JLCPCB Part #
C1977905
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 110V 122V 16.9A 177V 2uA 3kW IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS