SMDJ10A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMDJ10A-HR
JLCPCB Part #
C1977551
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
10V 11.1V 176.5A 17V 3kW@10/1000us 5uA TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS