SMD300F/15-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMD300F/15-2
JLCPCB Part #
C720065
Package
SMD,7.4x5.1mm
Description
1.5W 15mΩ 35s 3A 50mΩ 6A SMD,7.4x5.1mm Resettable Fuses ROHS