SMD150F-2018-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMD150F-2018-2
JLCPCB Part #
C2153774
Package
SMD,5.1x4.6mm
Description
1.5A 1.8W 125A 15V 3A 60mΩ 70mΩ SMD,5.1x4.6mm Resettable Fuses ROHS