SMD075F/60-2
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMD075F/60-2
JLCPCB Part #
C2649914
Package
SMD,7.4x5.1mm
Description
1.5A 1.7W 10A 1Ω 350mΩ 60V 750mA 800ms SMD,7.4x5.1mm Resettable Fuses ROHS