SMCJ7.5A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ7.5A-HRA
JLCPCB Part #
C1977001
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW@10/1000us 100uA 116.3A 12.9V 7.5V 8.33V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS