SMCJ75A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ75A-HRA
JLCPCB Part #
C3704299
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 12.4A 121V 1uA 75V 83.3V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS