SMCJ6.5CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ6.5CA-HRA
JLCPCB Part #
C1977289
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 11.2V 134A 500uA 6.5V 7.22V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS