SMCJ64CA-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ64CA-HRAT7
JLCPCB Part #
C1978347
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 103V 14.6A 1uA 64V 71.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS