SMCJ58CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ58CA-HRA
JLCPCB Part #
C1977209
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW@10/1000us 16.1A 1uA 58V 64.4V 93.6V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS