SMCJ54CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ54CA-HRA
JLCPCB Part #
C1977206
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW@10/1000us 17.3A 1uA 54V 60V 87.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS