SMCJ51CA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ51CA
JLCPCB Part #
C151288
Package
DO-214AB
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 18.2A@10/1000us 1uA 51V 62.7V 82.4V Bidirectional IEC 61000-4-2、IEC 61000-4-4 TVS DO-214AB ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS