SMCJ48CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ48CA-HR
JLCPCB Part #
C1977816
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 19.4A 1uA 48V 53.3V 77.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS