SMCJ43CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ43CA-HR
JLCPCB Part #
C1977829
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 21.7A 43V 47.8V 69.4V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS