SMCJ33CA-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ33CA-HRAT7
JLCPCB Part #
C1977893
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 28.2A 33V 36.7V 53.3V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS