SMCJ30A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ30A-HR
JLCPCB Part #
C1977821
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 30V 31A 33.3V 48.4V TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS