SMCJ26CA-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ26CA-HRA
JLCPCB Part #
C1977411
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 1uA 26V 28.9V 35.7A 42.1V Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS