SMCJ26A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ26A-HRA
JLCPCB Part #
C1977384
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
1.5kW@10/1000us 1uA 26V 28.9V 35.7A 42.1V IEC 61000-4-2 TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS