SMCJ22A-HRAT7
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ22A-HRAT7
JLCPCB Part #
C3714879
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 1uA 22V 24.4V 35.5V 42.3A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS