SMCJ18A-HRA
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ18A-HRA
JLCPCB Part #
C1977216
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 18V 1uA 20V 29.2V 51.4A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS