SMCJ14CA-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ14CA-HR
JLCPCB Part #
C1977733
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 14V 15.6V 1uA 23.2V 64.7A Bidirectional TVS DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS