SMCJ14A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ14A-HR
JLCPCB Part #
C3712427
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW 14V 15.6V 1uA 23.2V 64.7A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS