SMCJ13A-HR
Extended
Manufacturer
Littelfuse
MFR.Part #
SMCJ13A-HR
JLCPCB Part #
C1977741
Package
DO-214AB(SMCJ)
Description
-65℃~+150℃ 1.5kW@10/1000us 13V 14.4V 1uA 21.5V 69.8A TVS Unidirectional DO-214AB(SMCJ) ESD and Surge Protection (TVS/ESD) ROHS